Son Dakika
23 Ekim 2017 Pazartesi

Sevgilisiyle Tartışan Ebe İntihar Etti!.

17 Kasım 2015 Salı, 12:10

Kahta Devlet Hastanesi doğum bölümünde çalışan ebe Özgül Taş isimli ebe erkek arkadaşıyla tartıştıktan sonra Fırat Nehri’ne atlayarak intihar etti. Genç ebenin cesedi uzun süre arandı ama bulunamadı.

SEVGİLİSİYLE TARTIŞTI

Edinilen bilgiye göre, Kahta Devlet Hastanesi doğum bölümünde çalışan ebe Özgül Taş (27), erkek arkadaşıyla tartıştıktan sonra minibüse binerek Adıyaman ile Şanlıurfa arasında bulunan Fırat köprüsüne gitti.

SUDA KAYBOLDU

Köprü üstünde inen Özgül Taş, çantasını yere bıraktıktan sonra, korkuluklara tırmanıp köprüden atladı. Geç kızın köprüden suya atladığını gören vatandaşlar, Fırat nehrinin kenarına koşup yardım etmek istedi fakat genç kız suda kayboldu. Vatandaşlar durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

BİR SONUÇ ELDE EDEMEDİLER

Olay yerine giden jandarma, suda kaybolan genç kıza ulaşamazken Adıyaman ve Şanlıurfa’dan su altı arama ekipleri çağrıldı. Gece geç saatlere kadar genç kızın cansız bedenini arayan ekipler herhangi bir sonuç elde edemeyince arama kurtarma çalışmalarını bırakmak zorunda kaldı.

TARTIŞMA SONRASI İNTİHAR

Sabahın erken saatlerinden itibaren cesedi arama çalışmalarının yeniden başlayacağı belirtildi. Ebe Özgül Taş’ın erkek arkadaşıyla tartıştıktan sonra intihar ettiği iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz