Son Dakika
21 Kasım 2017 Salı

Emekli Öğretmenin ”Bizim Yunus” İsimli İnceleme Kitabı Yayınlandı!.

08 Ocak 2016 Cuma, 05:17

Adıyamanlı Yazar Mehmet Halit Arslan’ın kaleme aldığı Bizim Yunus isimli inceleme kitabının ikinci baskısı yapıldı.Adıyamanlı Yazar Mehmet Halit Arslan’ın kaleme aldığı Bizim Yunus isimli inceleme kitabının ikinci baskısı yapıldı.

“Bizim Yunus, İnceleme, Babil Sokakları 1. Derinden Akan Nehirler isimli şiir kitaplarının ardından Bizim Yunus 2. baskısının da yayınladığını, Adıyaman’da bütün kırtasiye ve kitap evlerinde yer aldığını belirten Adıyamanlı Emekli Edebiyat Öğretmeni Yazar Mehmet Halit Arslan, Bizim Yunus isimli inceleme kitabında sevgi, dostluk, aşk, güzellik duygularının yanı sıra, Yunus Emre’nin hayatını, eserlerini, fikirlerini ve şiirlerinin yer aldığını belirtti. Yazar Arslan, “Adıyamanlı vatandaşlarımızın ve gençlerimizin yakından ilgilendiği sevdiği, dostluk, aşk, güzellik duygularının ve Yunus Emre’nin hayatını, eserlerini, fikirlerini ve şiirlerinin yer aldığı yer aldığı bir inceleme kitabıdır. Bunun yanında yayınlanmış birçok kitabımda mevcuttur. Yılların biriktirdiği deneyimlerin sonucunda yapılan incelemedir.

Adıyamanlı olarak eğitim ve öğretime çok önem vermeliyiz. Okuyan ve okutanlara maddi ve manevi destekte bulunmalıyız. Gençlerimizin, geleceğimiz olduğunu unutmayalım. Manevi duygulara önem vermeliyiz. Kitaplarım Adıyaman’da bulunan bütün kırtasiye ve kitap evlerinde bulunmaktadır. Vatandaşlarımızın ilgiyle ve keyif alarak okuya bilecekleri bir kitaptır. Bütün vatandaşlara nice güzel yıllar ve sağlıklı bir ömür geçirmelerini dilerim” şeklinde konuştu. – ADIYAMAN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz