Son Dakika
23 Ekim 2017 Pazartesi

Diyarbakır Sur’daki vatandaşlardan operasyona destek..

24 Aralık 2015 Perşembe, 09:21

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yaşayan ve operasyon bölgesinde askere sığınan vatandaşlar, Türk Silahlı Kuvvetleri personeli tarafından güvenli bir bölgeye tahliye edildi. İlçede yapılan kontroller sırasında askere sığınan vatandaşlar, “Allah rızası için operasyonu sonuna kadar devam ettirin, bizi bu pislikten kurtarın” diyerek, operasyona destek verdi.

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde askere sığınan vatandaşlar, “Allah rızası için operasyonu sonuna kadar devam ettirin, bizi bu pislikten kurtarın” diyerek, bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlara destek verdi.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yaşayan ve operasyon bölgesinde askere sığınan vatandaşlar dün, Türk Silahlı Kuvvetleri personeli tarafından güvenli bir bölgeye tahliye edildi.

TSK personelinin kontrol ettiği evlerde yaşayan vatandaşlar, “Biz bugüne kadar yüzleri maskeli 14-15 yaşlarındaki çocuklardan tokat yiyorduk. Bugüne kadar neredeydiniz? Geç de olsa geldiniz. Allah rızası için operasyonu sonuna kadar devam ettirin, bizi bu pislikten kurtarın” diyerek, terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonları destekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz