Son Dakika
20 Ekim 2017 Cuma

Adıyaman’da Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı!..

30 Eylül 2015 Çarşamba, 08:42

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, 2015-2016 yılı eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle mesaj yayınladı.
AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Ülkemizin ve milletimizin geçtiği bu hassas dönemde, eğitim camiamızın tüm neferleri başta olmak üzere, hepimiz geleceğimiz olan gençlerimizi, çocuklarımızı en başta eğitim ve öğretim alanında göstereceğimiz azami katkılarla yetişmeleri için en büyük gayreti sarfetmeye devam edeceklerini dile getirdi.
Yayınladığı mesajında barışa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe her zamankinden çok daha ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yegâne umut kaynağının gençler ve çocuklar olduğunu vurgulayan Ahmet Aydın, “Bu ülkenin geleceği olan olan çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı bir şekilde, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için süren çabalarımız artarak devam edecektir.
Devletimizin ve hükümetimizin özellikle son yıllarda eğitim alanında yapmış olduğu yatırımlar da hep bu yönde olmuştur. Bundan sonrada bu böyle devam edecektir. Eğitim ışığının sönmesini, gençlerimizin cehalet bataklığına saplanmasını isteyenlere en büyük cevap okumuş bireyler olarak milletini yükselten çocuklarımız ve gençlerimizle olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başta, çok kıymetli öğretmenlerimize ve idarecilerimize, sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl olmasını dilerken; ilimize, ülkemize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz