Son Dakika
19 Ekim 2017 Perşembe

Adıyaman’da Tarım ve Gıda Fuarı Açıldı..

06 Mayıs 2016 Cuma, 05:01

Fuar’ın dışından görüntü Vali Mahmut Demirtaş’ın konuşması Fuarın açılış kurdelasının kesilmesi Katılımcıların stantları gezmesi Adıyaman’da Tarım ve Gıda Fuarı açıldı Vali Mahmut Demirtaş: “Buradaki amaç çiftçilerimizi yeni teknoloji ile buluşturmak” Adıyaman’da, tarım makineleri ve gıda ürünlerinin sergilendiği, 20 ilden 68 firmanın yer aldığı Tarım ve Gıda Fuarı açıldı Vali Mahmut Demirtaş, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasının fuar alanında kurulan Tarım ve Gıda Fuarı’nın açılışı dolayısıyla düzenlenen törende, bu tür etkinliklerin kentin gururu olduğunu söyledi.Fuar’ın dışından görüntü
Vali Mahmut Demirtaş’ın konuşması
Fuarın açılış kurdelasının kesilmesi
Katılımcıların stantları gezmesi
Adıyaman’da Tarım ve Gıda Fuarı açıldı
Vali Mahmut Demirtaş:
“Buradaki amaç çiftçilerimizi yeni teknoloji ile buluşturmak”
Adıyaman’da, tarım makineleri ve gıda ürünlerinin sergilendiği, 20 ilden 68 firmanın yer aldığı Tarım ve Gıda Fuarı açıldı

Vali Mahmut Demirtaş, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasının fuar alanında kurulan Tarım ve Gıda Fuarı’nın açılışı dolayısıyla düzenlenen törende, bu tür etkinliklerin kentin gururu olduğunu söyledi.

Türkiye’nin her geçen gün büyüdüğünü ve geliştiğini dile getiren Demirtaş, “Buradaki amaç çiftçilerimizi yeni teknoloji ile buluşturmak. Türkiye’nin nüfusu artıyor. Bu artan nüfusla birlikte ihtiyaçlar da artıyor. Bunun için de mutlaka üretimin artması lazım. Bu fuarlar da üretim artışlarına çok ciddi katkılar sunmaktadır.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu da Adıyaman’da güzel organizasyonlar görüldüğünde mutlu olduklarını belirterek, belediye olarak bu tür etkinliklere destek vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Kent dışından gelenlerin buradan giderken gönül elçisi olarak çalışacağını kaydeden Kutlu, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu da önümüzdeki yıllarda Adıyaman’da Orta Doğu’ya hitap edecek fuarların düzenleneceğini vurguladı.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri, kurdele keserek Tarım ve Gıda Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Tarım makineleri ve gıda ürünlerinin sergilendiği, 20 ilden 68 firmanın katıldığı fuarı, 100 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz