Son Dakika
23 Ekim 2017 Pazartesi

Adıyaman Tobb Genç Girişimciler Ödüllendiriyor!.

16 Aralık 2015 Çarşamba, 05:43

Adıyaman OSB’de üretim yapan Bozgün Konteyner işletmesini ziyaret eden Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri, işletme sahibi Mustafa Bozkurt ile bir süre sohbet ederek, firma ile ilgili bilgiler aldılar.

Başarılı işletmeleri ziyaret ederek sektöründe yakaladığı ivmeyi mercek altına alacaklarını ifade eden Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Abdulgani Bereket, önümüzdeki günlerde farklı projelere imza atacaklarını belirtti.

Bereket; “Adıyaman’da her geçen gün başarılı girişimci sayısı artmaktadır. TOBB Adıyaman Genç Girişimciler Kurulu olarak sektör ayrımı yapmaksızın değer katan, fark oluşturan KOBİ’lere, esnaflara uzanmak temel misyonumuzdan bir tanesidir. Girişimci büyüğümüz Mustafa Bozkurt, başarı hikâyesi dinlenmesi gereken bir iş adamımızdır. Bu doğrultuda sektöründe mihenk taşı olan büyüklerimizi ziyaret edip Genç Girişimciler İcra Kurulu olarak onların tecrübelerinden istifade edeceğiz. Önümüzdeki günlerde sosyal sorumluluk projeleri başta olmak üzere kamuoyunun dikkatini çeken birçok konuda faaliyetlerimiz olacak” ifadelerini kullandı.

Firma Sahibi Mustafa Bozkurt ise; kurul üyelerine teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz